Alpiniści przemysłowi – dotrzemy wszędzie gdzie trzeba!

Wykonywanie skomplikowanych prac na wysokościach, na dużych wysokościach, powierzyć trzeba najlepszym specjalistom. Tylko i wyłącznie doświadczeni, bardzo dobrze przygotowani fizycznie oraz psychicznie alpiniści przemysłowi, są w stanie wykonać najtrudniejsze zadania, bez spowodowania zagrożenia innych pracowników oraz osób postronnych.

Nasza ekipa to właśnie ta grupa najbardziej doświadczonych i rzetelnych alpinistów przemysłowych. Ludzie Ci, przystosowani są do pracy w trudnych warunkach, prócz tego, że wykonują specjalistyczne usługi na wysokości to dodatkowo kochają, to co robią. Tworząc taki zespół staramy się, aby każdy mógł się w nim uzupełniać.
To doprowadziło do tego, że prace alpinistyczne stawały się pasją nawet tych, którzy początkowo delegowani byli do innych zadań. Oprócz tego, że mamy wąską specjalizację, mamy również dość wąski teren działania.
Skupiamy się na województwie mazowieckim, na takich miastach jak Warszawa, w której działamy najczęściej. Tutaj obsługujemy wieżowce oraz obiekty inżynieryjne. Nie znaczy to wcale, że ograniczamy się tylko do stolicy, również Płock, Siedlce lub Radom są miastami, w których realizują usługi nasi alpiniści przemysłowi.

Dzięki staraniom oraz ciągłemu rozwojowi pracowników, jesteśmy w stanie podołać nawet najtrudniejszemu zadaniu. Dla nas nieważne jest to, czy czeka nas mycie elewacji czy też naprawa dachów, wykonamy każde zlecenie, ponieważ kochamy to co robimy i to daje nam siłę do działania. Alpiniści przemysłowi naszej grupy, oferują zdecydowanie więcej niż tylko standard w swoim fachu.