Alpiniści – profesjonaliści

Rozpoczynając naszą działalność, zastanawialiśmy się, w jaki sposób ułoży się nasza przyszłość.
Dzisiaj, jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, co zrobiliśmy. Jesteśmy specjalistami w swoim fachu.
Pracujemy w zespole w którym każdy jest wyjątkowym fachowcem  o specjalistycznych umiejętnościach w danej dziedzinie. Potrafimy wykonać nawet najbardziej karkołomne prace alpinistyczne. Nie za bardzo lubimy jak ktoś o nas mówi alpiniści, jednak przez długie lata przywierało do grupy ludzi wykonujących usługi na wysokości wybierając dostęp linowy takie określenie.

Nasze umiejętności, wiedza i doświadczenie, są gwarantem sukcesu oraz zadowolenia klienta pomimo tego, że nie wspinamy się w górach jak alpiniści a wykonujemy roboty na wysokościach wybierając dostęp przy pomocy lin do miejsca przeprowadzanej pracy. To, co nas cieszy najbardziej, to fakt, że podczas pracy wykonujemy również to co kochamy. Uwielbiamy techniki linowe, tworzyć coś, co będzie zapamiętane na długie lata.

Nasza praca to nie tylko montaż reklam, prace rozbiórkowe na wysokościach lub po prostu odśnieżanie dachów. To także usługi na wysokościach, które wykonują nieliczni a miejsca które odwiedzamy, jak również wysokości na których pracujemy mogą zobaczyć wyjątki.
Nie jesteśmy wspinaczami, choć paru z nas umie to robić i wyjeżdża w góry, natomiast w pracy nie jesteśmy alpiniści, tylko profesjonaliści!