Dostęp linowy – tak docieramy w miejsce przeprowadzania prac wysokościowych

Czy usługi alpinisty przemysłowego potrzebne są na co dzień? Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, jak niewielu aktywnych alpinistów przemysłowych, wykorzystujących dostęp linowy, działa w Polsce.
Bardzo niewiele osób wie, że wykonujemy pracę najtrudniejszą, wymagającą dużego wysiłku fizycznego oraz naprawdę silnej psychiki, jakimi są wykonywane przez nas usługi z dostępu linowego .
Realizujemy przecież roboty alpinistyczne o szerokim zakresie.

Ryzykujemy nie tylko przebywaniem na wysokościach czy w miejscach trudnodostępnych, ale także kontaktem z substancjami szkodliwymi wykonując na przykład czyszczenie silosów na materiały chemiczne.
Setki udanych realizacji, dokonanych przez naszą ekipę wysokościową, to potwierdzenie umiejętności i doświadczenia.

Chcemy być postrzegani jako rzetelny partner wykonujący usługi na wysokościach i wykorzystując dostęp linowy do rejonu przeprowadzania wszelkich robót w miejscach trudno dostępnych, a jeśli podejmujemy się współpracy i dogadamy się cenowo, wówczas zlecenie zostanie wykonane w pełni profesjonalnie, z zachowaniem zasad BHP i w wyznaczonym terminie. Nie zapominajcie, że dostęp linowy jest na prawdę opłacalny w stosunku do tradycyjnych metod jak rusztowania czy drabiny.