Szukacie ekipy wysokościowej? Dobrze trafiliście!

Proste prace które wykonujemy można nazwać mianem roboty alpinistyczne

Niewiele osób zastanawia się nad tym, jak wygląda praca profesjonalnego alpinisty przemysłowego wykonującego roboty alpinistyczne.

Jest to praca bardzo trudna, związana zarówno z dużym ryzkiem, jak również z silnym obciążeniem psychicznym oraz bardzo dużymi problemami związanymi z obciążeniem organizmu.
Dlatego roboty alpinistyczne wykonują alpiniści przemysłowi, pracujący ciężko i jednocześnie będący osobami, które muszą mieć odpowiednie predyspozycje do wykonywania takiej pracy. Przede wszystkim osoba taka powinna być świadoma zagrożenia. Roboty alpinistyczne związane z budowaniem, naprawianiem bądź pracami interwencyjnymi których przykładem jest formowanie koron drzew, nie mogą być wykonywane przez osoby bez doświadczenia, chłodnej głowy oraz odpowiedniej wiedzy.

Dlatego tak ważne jest, żeby ludzie Ci potrafili pracować i jednocześnie, aby myśleli o bezpieczeństwie swoim i innych osób. Profesjonalni alpiniśći przemysłowi z naszej grupy lub inaczej mówiąc, technicy dostępu linowego, są osobami, które często pracują na wysokościach nawet kilkaset metrów nad ziemią.
Często nie odbywa się to na płaskiej powierzchni lecz na pionowych ścianach lub konstrukcjach kratowych.
Ludzie Ci wykonują bardzo różnorodne zadania, część z nich zajmuje się pracami budowlanymi, inni natomiast wykonują pomiary lub instalacje elektryczne, jeszcze inni są pracownikami, którzy montują konstrukcje stalowe lub specjalistyczne systemy, na przykład konstrukcje wsporcze dachów, czy też zabezpieczenia przeciwko ptakom. Jest to praca bardzo ciężka i naprawdę bardzo wymagająca, dodatkowo wiąże się z ciągłym napięciem psychicznym. Dlatego też alpiniści muszą być po prostu psychologicznie przygotowani do wykonywania swoich zadań.   My tacy jesteśmy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Prace wysokościowe

Prace wysokościowe

Prace z dostępu linowego

Prace z dostępu linowego

Prace na wysokościach

Prace na wysokościach

Roboty na wysokościach

Roboty na wysokościach

Prace na wysokości

Prace na wysokości

Roboty wysokościowe

Roboty wysokościowe

Prace alpinistyczne

Prace alpinistyczne

Usługi alpinistyczne

Usługi alpinistyczne

Alpinizm przemysłowy

Alpinizm przemysłowy

Alpiniści przemysłowi

Alpiniści przemysłowi

Usługi wysokościowe

Usługi wysokościowe

Usługi z dostępem linowym

Usługi z dostępem linowym

Znaleźliście nas dzięki takim zwrotom opisującym wykonywane przez nas prace wysokościowe czy inne usługi na wysokości jak np.:

Roboty alpinistyczne to prace wykonywane przez naszą ekipę dla przedsiębiorstw do których należą między innymi: