Wykonujemy również proste roboty, ale zawsze na wysokości

Każda praca na wysokości jest pracą niebezpieczną. Bez względu na to czy wykonywana jest ona z urządzeń typu zwyżki, czy też raczej wykonywana jest ona za pomocą technik linowych, zawsze wymaga ona pełnego skupienia, wiedzy oraz doświadczenia.
Żadni alpiniści przemysłowi nie wykonają roboty na wysokości na samym początku kariery.
Żaden również nie działa na własną rękę, każdy z nich musi współpracować z pozostałymi osobami.
Bez względu na to, czy alpiniści będą osobami, które mają dwadzieścia czy też dwa lata doświadczenia, to roboty na wysokości zawsze wykonywane są w sposób maksymalizujący bezpieczeństwo.

Tak jest właśnie u nas w ekipie.

Wszyscy mamy wieloletnie doświadczenie i zazwyczaj nie pracujemy w pojedynkę.
Dotyczy to zarówno bezpieczeństwa samych techników dostępu linowego, jak również bezpieczeństwa osób trzecich, które uczestniczą, albo są w pobliżu, gdy wykonywane są prace montażowe lub prace budowlane na wysokości.
Takie specjalistyczne prace wysokościowe wiążą się zawsze nie tylko z umiejętnościami osób, które wykonują prace na wysokościach, ale także z ich umiejętnościami technicznymi. Inny alpinista będzie wykonywał malowanie silosów, inny natomiast będzie wykonywał takie prace jak montaż dróg kablowych bądź uszczelnianie dachów. Bardzo wąska specjalizacja naszych ludzi jest ściśle związana z wieloletnim przygotowaniem do zawodu.

Jesteśmy wybitnymi specjalistami, cechującymi się mocną psychiką, rozsądkiem oraz umiejętnościami., dlatego w zależności od danych robót na wysokości najlepsi w danej dziedzinie z pośród nas wykonują daną pracę a reszta to tzw. technicy, pracujący po ich nadzorem. Alpiniści to bardzo wysoko wykwalifikowani pracownicy, którzy potrafią skutecznie wykonywać bardzo skomplikowane roboty na wysokości, oraz wiedzą, w jaki sposób minimalizować ryzyko. To właśnie MY!