Zwykłe szare roboty wysokościowe – to też wykonujemy

Specjalistyczne roboty wysokościowe wymagają od nas doświadczenia teoretycznego oraz praktycznego, które jak najbardziej posiadamy.

Wykonujemy takie prace od wielu lat.

Spotkaliśmy się z wieloma problemami natury technicznej, które zawsze udawało się przezwyciężyć.
Nie jesteśmy pierwszą „firmą” wykonującą roboty wysokościowe na rynku obejmującym usługi z dostępu linowego. Nazywamy siebie najemnikami linowymi! Konkurencji się nie boimy – My z nią współpracujemy.
Wykonywaliśmy dla wielu firm zlecenia jako wykonawcy oraz podwykonawcy. Posiadamy bogaty wachlarz doświadczeń zbieranych od lat. Podejmujemy się nawet najbardziej zaskakujących zleceń a roboty wysokościowe, te niestandardowe, to jest to co lubimy najbardziej! Niezależnie od tego czy wykonujemy odśnieżanie dachów, czy też inne prace z dostępu linowego jak na przykład: transport fortepianu (transport linowy) na 11-te piętro  czy mycie elewacji tynkowych – do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem.

Naszą sieć kontrahentów budujemy na zaufaniu oraz rzetelności. Współpracujemy z różnymi firmami wykonując roboty alpinistyczne i pośrednio działając z wspólnotami mieszkaniowymi, instytucjami Państwowymi oraz firmami budowlanymi z Warszawy, Siedlec, Płocka, Radomia i wielu innych miast.

Nasi współpracownicy stanowią wykwalifikowaną załogę. Posiadamy niezbędne uprawnienia do wykonywania specjalistycznych prac wysokościowych z wykorzystaniem technik dostępu linowego a alpinistyka przemysłowa nie kryje przed nami tajemnic.