Tak wyglądają wykonywane przez naszą ekipę usługi z dostępem linowym

Alpinizm przemysłowy to nasza główna dziedzina, w której jesteśmy fachowcami. Czasy Kukuczki minęły – nastała era naszej ekipy wysokościowej. Zajmujemy się szeroko pojętym alpinizmem przemysłowym.
Budujemy, montujemy, demontujemy, malujemy i wykonujemy zabezpieczenia antykorozyjne.
Wszystko to potrafimy zrobić nad ziemią, a usługi z dostępem linowym pozawalają na znaczne obniżenie kosztów.
Czy to Warszawa, czy też Płock – możemy pokonać każdą odległość. Usługi z dostępem linowym nie jest naszym hobby, to możliwość dotarcia do miejsca, w którym wykonujemy prace wysokościowe.
Stawiamy sobie za cel zadowolenie klientów oraz bezpieczeństwo pracowników oraz mienia.
Jesteśmy elastyczną grupą wysokościowców pod każdym względem, dlatego usługi z dostępem linowym dokładnie dostosowywujemy do wymagań naszych klientów przy konkretnych projektach .

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i rzetelnie, pomimo iż sam zakres prac często się powtarza ale zmieniają się obiekty. Wytrwale dążymy do wyznaczonego celu a usługi z dostępem linowym. nigdy nie są takie same , więc Alpiniści z naszej grupy potrafią dostosować się do każdej sytuacji i tak konfigurują i wykorzystują do pracy sprzęt tylko atestowany, spełniający normy EN aby roboty na wysokości wykonać w pełni ergonomicznie, szybko i z zachowaniem zasad bezpieczeństwa .

Jeśli nie jesteśmy w stanie wykonać zlecenia, bywa tak bardzo, bardzo żadko – mówimy o tym od razu. „Nie owijamy w bawełnę”.